`testimo
Ubezpieczenia
Tanie OC Ruda Śląska nie zawsze będzie dla ciebie najlepsze. Dlaczego?

Generalnie przyzwyczailiśmy się już do tego, że jeśli chodzi o ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej to musimy zawsze znaleźć jak najtańszą ofertę. Okazuje się jednak, że wiele się w tej kwestii zmieniło i warto również spojrzeć na jakość usług wybranej firmy oraz na to, jakie dodatkowe usługi nam oferuje.

Ubezpieczenie kupowane dla innego kierowcy

Do tej pory było tak, że kupowaliśmy ubezpieczenie OC z myślą o tym, że i tak nie jest ono dla nas. Bo w końcu z naszej polis skorzysta kierowca, który poniesie przez nas szkodę. Po co więc starać się wybierać dobrego ubezpieczyciela dla kogoś obcego? Dla kierowców ważne było, aby wybrać mądrze ubezpieczyciela, u którego kupowali AC, dlatego kupuje się tanie OC Ruda Śląska i szuka dobrej oferty na autocasco, to się jednak zmieniło, tylko nie wszyscy o tym wiedzą.

Bezpośrednia likwidacja szkód

Od zeszłego roku powoli, do wszystkich firm wchodziła bezpośrednia likwidacja szkód. Na czym ona polega? Zamiast zgłaszać się do ubezpieczyciela sprawcy zdarzenia, poszkodowany rozmawia ze swoją firmą, która załatwia wszystko co jest związane z odszkodowaniem, a po wypłacie pieniędzy po prostu rozlicza się z firmą sprawcy. To zupełnie powinno odwrócić myślenie, ponieważ wybór towarzystwa ubezpieczeniowego, gdzie kupujemy nasze OC będzie miało później wpływ na to, jak będziemy obsłużeni, gdy to my będziemy musieli skorzystać z cudzego OC. Dlatego obecnie warto wybrać firmy rzetelne, które nie zaniżają odszkodowań, a cały proces przebiega sprawnie i bez problemów. To jednak nie zawsze jest tanie OC Ruda Śląska.

Towarzystwa ubezpieczeniowe walczą o klientów

Obecnie to towarzystwa ubezpieczeniowe muszą walczyć o klientów, aby ich jak najwięcej zdobywać, a później o nich dbać, żeby nie chcieli odejść do konkurencji. Dlatego coraz częściej w ramach polisy OC możemy otrzymać dodatkowe profity, w postaci usług takich jak holowanie, assistance czy dodatkowe ubezpieczenie bagażu. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ towarzystw ubezpieczeniowych na rynku jest bardzo dużo, to też ich oferta staje się z każdym rokiem bogatsza. Wybierając zatem OC nie patrzmy tylko na cenę, ale również na opinie dotyczące danej firmy oraz to, co oferuje nam dodatkowo w ramach polisy.

About the author

Related Post