`testimo
biznes
Program do obsługi hotelu – prowadzenie hotelu nigdy nie było prostsze

Obecnie przy prowadzeniu pensjonatów czy hoteli niezbędne jest zaopatrzenie w program do obsługi hoteluhttps://intelihotel.pl/blog/sprawdz-jak-usprawnic-organizacje-oferty-rozrywkowej-twojego-hotelu/. Bogate oprogramowanie służy do obsługi klientów, posiada nadto wiele różnorodnych modułów. Tym samym umożliwia kompleksowe i zaawansowane zarządzanie obiektem począwszy od recepcji, poprzez pokoje, a kończąc na kuchni i restauracji.

Współpraca z SMS API

Program SMS API jest perfekcyjnie zsynchronizowany z systemem SMS, toteż dostępna jest usługa wysyłania wiadomości SMS gościom hotelowym. W treści wiadomości możemy wpisać przykładowo życzenie miłego pobytu, kod do bramy, hasło do Wi-Fi oraz zachęcenie do skorzystania z miejscowych atrakcji. Co ciekawe w opłatę jednorazową wpisana jest aktualna wersja synchronizacji oraz roczna rozbudowana aktualizacja.

Współpraca z urządzeniami drukującymi

Drukarki fiskalne zaprogramowane są wprost do obsługiwania protokołów: Posnet Thermal, Elzab oraz Posnet. Jeżeli gość posiada drukarkę z jednym z tych protokołów, może zgłosić się do recepcji celem podłączenia do oprogramowania hotelowego KWHotel. Drukarki POSTNET wyposażone są w moduł kopii elektronicznej paragonów. Drukarka ta idealnie sprawdzi się w placówkach handlowych i usługowych, gdzie istnieje bardzo duży ruch. Co więcej paragony archiwizowane są na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD.

Booking Engine

Rezerwacja on-line jest niebywale ceniona przez potencjalnych gości hotelowych, ponieważ dokonanie rezerwacji przez klienta możliwe jest bez wychodzenia z domu. Oprócz rezerwacji Booking Engine klient może zapłacić cały pobyt, zaliczkę lub dokonać wpłaty na miejscu. Dokonanie różnorakich opłat możliwe jest poprzez takie systemy płatności: dotpay, paygate, PayPal, Authorize.Net. Licencja programu obejmuje dostęp do wszystkich aktualizacji programu, całodobową pomoc techniczną z zakresu występowania potencjalnych błędów. Do ceny modułu należy doliczyć cenę wybranej wersji programu.

Moduł SPA

Wellness&Spa to program stworzony na potrzeby obsługi zabiegów odnowy biologicznej, a także masaży. Moduł ten opiera swoje działania na godzinowych grafikach rezerwacji poszczególnych gabinetów oraz pracowników. Program umożliwia również stworzenie osobistej bazy zawierającej cenne informacje o rodzajach zabiegów i ich cenie.

Baza wiedzy

https://intelihotel.pl/blog/sprawdz-jak-usprawnic-organizacje-oferty-rozrywkowej-twojego-hotelu/

Powyższa strona internetowa to niewątpliwie cenna skarbnica wiedzy o tym jak łatwo i szybko usprawnić jakby nie było skomplikowane zarządzanie bazą hotelową. Wielu hotelarzy skorzystało już z ich oferty, a szczególnie popularny stał się program InteliHotel. Program do obsługi hotelu powinien być łatwy w obsłudze, posiadać przejrzystą szatę graficzną i spełniać oczekiwania klientów. Zadbanie o program do obsługi hotelu to gwarant sukcesu w branży hotelarskiej.

About the author

Related Post